سازمان ورزش شهرداری تهران امکان «هبه» بیلبوردهای تبلیغاتی را در پایتخت ندارد/ رد پای سردار آزمون در ماجرای ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی

سازمان ورزش شهرداری تهران امکان هبه کردن بیلبوردهای تبلیغاتی را در پایتخت ندارد/ رد پای سردار آزمون در ماجرای 20 بیلبورد تبلیغاتی

به گزارش سخاد: خبر از شبکه مجازی یکی از روزنامه های کشور به تمام کانال های خبری رسانه های دیگر درز پیدا کرد.

در این خبر درگوشی با تیتر جنجالی «هدیه میلیاردی شهرداری تهران به یک «سلبریتی» آمده بود: «محمدصادق حسنی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران ٢٠ بیلبورد تبلیغاتی را به مناسبت تولد بهاره افشاری به او هدیه داده است. برآورد سرانگشتی این هدیه آقای حسنی سر به فلک نمی‌کشد اما دست‌ کم ٦ میلیارد تومان است و ناقابل.»

بررسی های خبرنگار سخاد حاکی از آن است که برابر قانون و مصوبه شورای شهر تهران کار نظارت بر بیلبوردهای شهر تهران برعهده سازمان زیباسازی است و عملا سازمان ورزش شهرداری هیچ دخالتی در بیلبوردهای تبلیغاتی تهران ندارد.

از سوی دیگر درخواست استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر از سوی خانم بهاره افشاری که به تازگی مراسم تولد وی در شبکه های مجازی سر و صدا کرد؛ مطرح نشده است.

از قرار معلوم گویا سردار آزمون طی ارسال نامه ای از رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران خواسته تا برای تبلیغ فیلم مستندی درباره درباره زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش به نام«سریک» امکان استفاده از ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی سطح شهر فراهم شود. البته لازم به توضیح است که کارگردان این فیلم نیز بهاره افشاری است.

سازمان ورزش شهرداری تهران امکان هبه کردن بیلبوردهای تبلیغاتی را در پایتخت ندارد/ رد پای سردار آزمون در ماجرای 20 بیلبورد تبلیغاتی

با توجه به اینکه سازمان ورزش شهرداری تهران هیچ مسئولیتی در مورد بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر نداشته این نامه به مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ارجاع داده می شود تا بعد از بررسی های کارشناسی جواب قطعی از سوی کارشناسان این سازمان داده شود.

آنطور که مشخص است این خبر از سوی کارشناسان سازمان زیباسازی با هدف تخریب یکی از سازمان های زیر مجموعه شهرداری تهران در اختیار خبرنگاران قرار گرفته است. موضوعی که نشان دهنده فضای مسموم بدنه شهرداری تهران  با هدف تخریب رقبا دارد.

موضوع بعدی که در این میان مطرح می شود، این است که با توجه به اینکه خبرنگاران دل خوشی از برخورد شهرداری تهران و به طور ویژه سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ندارند، با انتشار اخباری حتی دروغ در نظر دارند تا بدنه شهرداری تهران را به چالش جدی بکشانند، موضوعی که حداقل با روی کار آمدن محمد علی افشانی شهردار هفدهم شهر تهران به آسیب هایی احتمالی آن توجهی نشد.

سازمان ورزش شهرداری تهران امکان هبه کردن بیلبوردهای تبلیغاتی را در پایتخت ندارد/ رد پای سردار آزمون در ماجرای 20 بیلبورد تبلیغاتی
به نظر می رسد در فضای سیاهی که بین کارکنان سازمان های شهرداری تهران وجود دارد، حذف همکاران رقیب حتی در سازمان هایی دیگر به یک رویه عادی تبدیل شده است و اکنون سوال اینجاست که در چنین فضایی چگونه شهرداری تهران می تواند اعتماد عمومی شهروندان را نسبت به خود جلب کند؟

مطالب مشابه